Přípravné kurzy

Přípravné kurzy k talentovým zkouškám pro obory Grafický design a Móda, styling, média

Přípravné kurzy budou probíhat každé úterý od konce října do konce listopadu 2023, vždy od 15:30 do 17:30 hodin v nových atelierech na pracovišti naší školy, J. Skácela 890.

Pro účastníky je připraveno celkem 5 lekcí, které jsou zaměřeny na kresbu zátiší a malbu na zadané téma. Na přípravné kurzy lze přinést ke konzultaci domácí práce. Kurzy jsou ZDARMA.
S sebou si přineste: tužky řady B (B4 – B9), přírodní uhel, plastickou gumu, štětce, temperové, akrylové nebo vodové barvy, kelímek, krepovou lepící pásku, špejle, příp. paletu.
Termíny kurzů: 31. října, 7. listopadu, 14. listopadu, 21. listopadu, 28. listopadu 2023.
Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím tel. 518 395 401 nebo e-mailu: info@stredniskolastraznice.cz nebo konecny.jakub@stredniskolastraznice.cz.

Stačí nahlásit jméno a příjmení zájemce o účast v kurzu, jeho zákonného zástupce, kontakty (telefon, mail), adresu trvalého bydliště (stačí město/obec), obor, o který má účastník kurzu zájem (pouze v případě, že již je pro některý obor uchazeč rozhodnutý).

Do kurzu budou přijímáni všichni zájemci, takže všichni nahlášení mohou přijet na první termín kurzu.

Zvětšit

Módy, styling, média