Aktualitky


Zahájení školního roku 2022/2023 dne 1. 9. 2022

Zahájení pro žáky a zákonné zástupce prvního ročníku oboru Oděvní a interiérový design a oboru Aranžér proběhne v 8. hodin v Aule školy.

Zahájení pro žáky a zákonné zástupce prvního ročníku oboru Móda, styling, média a oboru Grafický design proběhne v 9.30 hodin v Aule školy.

Zahájení pro žáky prvního ročníku oboru Strojírenství a oboru Vývoj IT a průmyslových aplikací a pro žáky druhých až čtvrtých ročníků proběhne od 10.45 v kmenových třídách.


Provoz školy, domova mládeže a školní jídelny od 26. 4. 2021

Od 26. 4. 2021 je umožněna prezenční účast na praktickém vyučování žáků středních škol. Žáci, kteří se budou účastnit praktického vyučování prezenčně jsou přihlášeni na obědy, dle daných jmenných seznamů od třídních učitelů. V případě neúčasti na praktické výuce si oběd odhlaste na www.strava.cz.
Žáci, kteří mají jednodenní praktickou výuku a mají zájem o ubytování a celodenní stravování musí kontaktovat vedoucí vychovatelku.
Žáci oboru Aranžér jsou přihlášeni na ubytování a celodenní stravování. V případě neúčasti na praktické výuce kontaktujte také vedoucí vychovatelku.
Případné přihlášení nebo odhlášení ubytování a stravování nahlaste na email heliskova.jana@stredniskolastraznice.cz nejpozději do pátku 23. 4. 2021 do 12 hodin.
Osoby pohybující se po domově mládeže a školní jídelně mají povinnost nosit respirátor nebo obdobný ochranný prostředek nosu a úst a dodržovat platná hygienická pravidla.

Zveřejněno 19. 4. 2021


Volná pracovní místa

POZICE STŘÍHAČ, STŘÍHAČKA
v oděvní rodinné firmě ODEX spol. s.r.o. ve Vracově

  • Přijď pracovat do našeho týmu výrobce zakázkového oblečení.
  • Nabízíme dvě pracovní pozice stříhače, stříhačky jako obsluhy robotického cutteru pro stříhání textilních, především úpletových látek.
  • Jedná se o dvousměnný provoz v čistém a přívětivém prostředí na adrese náměstí Míru 199, Vracov 69602
  • Zajistíme odpovídající plat a benefity.
  • Smlouva na HPP nebo případně i Dohoda.
  • Preferujeme znalost z oboru a především práci s počítačem.

V případě zájmu se prosím obracejte
na mail lejsalmartin@seznam.cz, tel. 724 828 888
nebo se k nám rovnou zastavte podívat
na adresu výše uvedené provozovny.