Střední škola Strážnice

Střední škola Strážnice vznikla 1. 7. 2012 sloučením Střední odborné školy oděvní a SOU, Strážnice, Úprkova 1733, a Střední odborné školy Strážnice, Skácelova 890, přičemž první uvedená škola se stala nástupnickou organizací Střední školy Strážnice, Skácelova 890. Obě zmíněné střední školy hrály v minulosti významnou úlohu v rozvoji vzdělávání v oblasti Strážnicka, Veselska, Hodonínska.
Střední škola Strážnice
Jako vítr běží, však dýchá trochu stěží. Do 7. či 5. patra po vánocích běžet, není jako na pokoji na posteli ležet 😀 - tak zní motto 6. ročníku Novoročního běhu do schodů na internátě naší školy který se uskutečnil 15. 1. 2020.
Kategorie dívek :
1.místo:Ostratická K.
2. místo : Chromá M.
3. místo : Peřinková K.
Hoši:
1.místo Jurčička M
2. místo Koudelík M.
3. místo Hortvík J.
Děkujeme všem účastníkům👍👏
Střední škola Strážnice
Technický kroužek pro žáky ZŠ se stále těší velkému zájmu, v pátek jsme dále pronikali do tajů 3D modelování. Někteří z účastníků mají doma studentské verze Autodesk Inventoru a "hrají si " i doma 👍😀👏.
Střední škola Strážnice
Zítra 18.1.2020 se koná den otevřených dveří. Mimořádně lze shlédnout pololetní klauzurní práce oborů GD a MSM, které jsou vystaveny v ateliérech.
Technický kroužek SŠ Strážnice pro žáky ZŠ po prázdninové pauze zahajuje
v pátek 17. ledna 2020 ve 14:30 hod.