Vzdělávací nabídka

Technické Lyceum

Aranžér

Podnikání

Přípravné kurzy k talentovým zkouškám
Informace k bezplatným přípravným kurzům k talentovým zkouškám naleznete ZDE.

Oznámení o plánovaném výpadku telefonů
Omlouváme se, ale poskytovatel telefonního připojení (pevné linky) nás upozornil, že 1. 10. 2020 dojde v době od 12.00 do 19.00 h. k plánovanému výpadku jeho služeb.

Nová hygienická a protiepidemická pravidla platná od 1. 9. 2020
Nová hygienická a protiepidemická pravidla platná od 1. 9. 2020 naleznete ZDE.

Výsledky voleb do školské rady
Zvolené členy do školské rady naleznete ZDE.

Dny otevřených dveří
Termíny dnů otevřených dveří naleznete ZDE.

Aktuální informace pro rodiče budoucích 1.ročníků k zahájení školního roku 1. 9. 2020
Vážení rodiče, manuál MŠMT ke COVID-19, který jsme obdrželi dne 18. 8. 2020, doporučuje omezit pobyt zákonných zástupců žáků ve školních budovách. Z tohoto důvodu se neuskuteční tradiční setkání vedení školy a rodičů žáků prvních ročníků dne 1. 9. 2020 v učebnách školy. Vedení školy vám však bude v průběhu celého dne (i dnů následujících) k dispozici osobně pro případné dotazy/informace, příp. na mailových adresách zveřejněných na našich stránkách v sekci Kontakty. Snažíme se, dle instrukcí MŠMT, minimalizovat shromažďování většího počtu osob na jednom místě a ve stejném čase. Děkujeme za pochopení.
Žáci prvních ročníků budou po příchodu do školy směřováni zaměstnanci školy do učeben dle rozpisu, který bude vyvěšen ve škole. Zde jim budou třídními učiteli podány informace o organizaci výuky na naší škole, přístupu žáků do školy s využitím čipového systému, stravování, hygienických opatřeních vzhledem ke COVID-19 apod. Další informace obdrží od třídních učitelů i následující den (2. 9. 2020) v průběhu třídnických hodin.
Případní doprovázející rodiče budou dne 1. 9. 2020 směřováni zaměstnanci školy do budovy pavilonu dílen. Zde budou pro ně vyhrazeny prostory, kde mohou vyčkat příchodu svých dětí, příp. mohou vyřídit přihlášení ke stravování, ubytování apod.
Rodičům bude v průběhu prvního a druhého týdne školní docházky (po sdělení kontaktních údajů) umožněn přístup na školní program Edookit, kde budou vedením školy zveřejňovány informace, které obdrží žáci prvních ročníků v prvních dvou dnech školní docházky. Základní informace budou postupně zveřejňovány i na internetových stránkách školy. Pro zobrazení informací klikněte ZDE.
Formulář pro vyplnění kontaktních údajů je ke stažení ZDE.
Formulář s kontaktními údaji můžete po vyplnění poslat po svém synovi/dceři třídnímu učiteli do školy nebo zaslat elektronicky na mailovou adresu: info@stredniskolastraznice.cz.

Nástavbový maturitní obor Podnikání – přijímací řízení

Střední škola Strážnice přijímá i nadále přihlášky na nástavbový maturitní obor Podnikání, který je určený pro absolventy tříletých učebních oborů, kteří si potřebují doplnit maturitní vzdělání. Obor je vyučován dálkovou formou (konzultační hodiny). Uchazeči nekonají přijímací zkoušku. Studium je bezplatné.

Střední škola Strážnice předvedla vítězné modely

Spot