Vzdělávací nabídka

Aranžér

Podnikání

Provoz školy od 1. března 2021
Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci pokračuje výuka od 1. 3. 2021 nadále ve stejném režimu jako dosud, tzn. distanční formou vzdělávání. Je povolena osobní přítomnost při individuálních konzultacích žáků ve středním vzdělávání (na základě předchozí domluvy), je povoleno konání komisionálních opravných a komisionálních náhradních zkoušek na středních školách.
Osoby pohybující se ve škole mají povinnost nosit respirátor nebo obdobný ochranný prostředek nosu a úst a dodržovat platná hygienická pravidla.

Zveřejněno 3. 3. 2021

Zápisové lístky do oborů vzdělání Móda, styling, média a Grafický design
Zápisové lístky do oboru vzdělání Móda, styling, média a do oboru Grafický design lze odevzdávat osobně na sekretariátu školy na adrese Strážnice, J. Skácela 890, nebo lze zápisové lístky zasílat poštou na adresu: Střední škola Strážnice, J. Skácela 890, 696 62 Strážnice.

Zveřejněno 9. 2. 2021

Přihlášky ke studiu
Přihlášky ke studiu jednotlivých oborů naší školy naleznete ZDE.

Zveřejněno 8. 2. 2021

Kritéria přijímacího řízení
Kritéria přijímacího řízení jsou zveřejněna v sekci Přijímací řízení – Kritéria přijímacího řízení.
Do maturitních oborů vzdělání se nebude konat jednotná přijímací zkouška. Škola bude organizovat vlastní školní přijímací zkoušku. Školní přijímací zkouška do příslušného oboru vzdělání se bude konat, pokud počet přijatých přihlášek ke vzdělávání do daného oboru vzdělání bude vyšší, než vyhlášený předpokládaný počet přijímaných uchazečů do tohoto oboru vzdělání. Pokud bude počet přijatých přihlášek ke vzdělávání nižší, než ředitelkou vyhlášený předpokládaný počet přijímaných uchazečů do příslušného oboru vzdělání, nebo bude tomuto počtu roven, pak může ředitelka školy rozhodnout o nekonání školní přijímací zkoušky v tomto oboru vzdělání.

Zveřejněno 4. 2. 2021

Ilustrační test školní přijímací zkoušky
Chcete si vyzkoušet ilustrační test školní přijímací zkoušky z českého jazyka a literatury a z matematiky? Tady je.

5. 2. 2021

Dny otevřených dveří - individuální návštěvy školy
Z důvodu stávající situace nemůžeme uskutečnit klasický Den otevřených dveří. Chceme Vám nabídnout za dodržení aktuálních hygienických podmínek možnost individuálních prohlídek, a to nejen v plánovaném termínu dne otevřených dveří dne 6. 2. 2021. Prosíme případné zájemce o prohlídku školy, aby se předem telefonicky domluvili na níže uvedených kontaktech:

Obor – Oděvní a interiérový design, Aranžér, Móda, styling, média a Grafický design – 727 984 375 (Ing. Sukupčáková)

Obor – Strojírenství, Vývoj IT a průmyslových aplikací a nástavbové studium Podnikání – 725 501 927 (Ing. Příborská)

Zveřejněno 28. 1. 2021

Informace pro uchazeče o studium
Vzhledem k tomu, že dny otevřených dveří nelze v současné době realizovat prezenčním způsobem, budeme se snažit, abychom vám naši školu přiblížili dálkovým způsobem. V sekci Přijímací řízení jsou zveřejnovány informace k přijímacímu řízení. Pokud, zde nenaleznete vše, co by vás zajímalo, pak se na nás můžete obrátit s konkrétním dotazem na mail info@stredniskolastraznice.cz, příp. na tel. 518 395 401, 518 395 404, 603 570 183.
Krátká videa ze života školy naleznete např. v sekci VIDEA.
Prezentaci o naší škole naleznete ZDE.

23. 10. 2020

Přijímací řízení – obory školy
Střední škola Strážnice přijímá do 1. 3. 2021 přihlášky do následujících oborů vzdělání:

Více informací naleznete v sekci Přijímací řízení – Otevírané obory a v sekci Vzdělávací nabídka školy.
Prezentaci o naší škole naleznete ZDE. Další videa o naší škole lze vidět v sekci Videa.

Zveřejněno 21. 1. 2021

Videa o škole
Prohlídku naší školy ve formě krátkého videa naleznete ZDE.
Vzhledem k tomu, že dny otevřených dveří nelze v současné době realizovat prezenčním způsobem, snažíme se, abychom vám naši školu přiblížili dálkovým způsobem. Další krátká videa ze života školy naleznete např. v sekci VIDEA.

30. 10. 2020

Nová hygienická a protiepidemická pravidla platná od 1. 9. 2020
Nová hygienická a protiepidemická pravidla platná od 1. 9. 2020 naleznete ZDE.