Vzdělávací nabídka

Technické Lyceum

Aranžér

Podnikání

Přípravné kurzy k talentovým zkouškám pro obory Grafický design a Móda, styling, média
Přípravné kurzy budou probíhat každé úterý od 9. 11. 2021 do 7. 12. 2021 vždy od 15:30 do 17:30 hodin v nových atelierech na pracovišti naší školy, J. Skácela 890. Pro účastníky je připraveno celkem 5 lekcí, které jsou zaměřeny na kresbu zátiší a malbu na zadané téma. Kurzy jsou ZDARMA.
Termíny kurzů: 9. listopadu, 16. listopadu, 23. listopadu, 30. listopadu a 7. prosince 2021.
S sebou si přineste: tužky řady B, přírodní uhly, plastickou gumu, krepovou lepící pásku, špejle. Na poslední dvě lekce si přineste temperové či akrylové barvy, štětce, paletu na barvy a kelímek na vodu.
Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím tel. 518 395 401 nebo e-mailů: info@stredniskolastraznice.cz nebo kozak.david@stredniskolastraznice.cz. Stačí nahlásit jméno a příjmení zájemce o účast v kurzu, jeho zákonného zástupce a kontakty (telefon, mail). Do kurzu budou přijímáni všichni zájemci, takže všichni nahlášení mohou přijet na první termín kurzu.

Zveřejněno 16. 9. 2021

Zapojení školy do projektu přeshraniční spolupráce INTERREG SR - ČR
Škola se zapojila do projektu přeshraniční spolupráce „Zvyšování digitálních dovedností pedagogů a žáků 24 středních škol SR a ČR v oblasti slovensko-českého pohraničí“, kterou na České straně spoluorganizuje Mendelova univerzita v Brně. Projekt je realizován od srpna roku 2021 do srpna roku 2023 a součástí je získání certifikátů ECDL pro pedagogy a žáky naší školy. Součástí projektu bude i zřízení akreditovaného testovacího centra ECDL.
Více informací ZDE.

Zveřejněno 16. 9. 2021

Provoz školy od 1. 9. 2021
Informace k provozu školy od 1. 9. 2021 naleznete zde:

Zveřejněno 26. 8. 2021

Informace k návratu zaměstnanců a žáků ze zahraničí
Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo ochranné opatření k omezení překročení státní hranice České republiky, které nabylo účinnosti dne 9. 7. 2021.
Podrobné informace naleznete zde:

Zveřejněno 15. 7. 2021

Postup do celostátního kola Středoškolské odborné činnosti
Informace o úspěších našich žáků v krajském kole Středoškolské odborné činnosti naleznete ZDE.

Zveřejněno 27. 5. 2021

Práce Středoškolské odborné činnosti v krajském kole
Informace k postupu prací naších žáků do krajského kola Středoškolské odborné činnosti naleznete ZDE.

Zveřejněno 19. 4. 2021

Nabídka pro žáky SŠ Strážnice – možnost kontaktovat školní psycholožku
Žáci Střední školy Strážnice mohou využívat služeb školní psycholožky i v době distanční výuky – pomoc pro vycházející ročníky, podpora v dlouhodobé distanční výuce, či jakékoliv jiné osobní problémy.
Kontakt: Mgr. Kristína Bolebruchová <skolnipsychologstraznice@gmail.com>

Zveřejněno 4. 3. 2021

Videa o škole
Prohlídku naší školy ve formě krátkého videa naleznete ZDE.
Vzhledem k tomu, že dny otevřených dveří nelze v současné době realizovat prezenčním způsobem, snažíme se, abychom vám naši školu přiblížili dálkovým způsobem. Další krátká videa ze života školy naleznete např. v sekci VIDEA.

30. 10. 2020