Vzdělávací nabídka

Aranžér

Podnikání

Přípravné kurzy k talentovým zkouškám
Na základě zlepšení epidemiologické situace se budou konat přípravné kurzy k talentovým zkouškám v následujících termínech: 1. 12., 8. 12. a 15. 12. Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím tel. 518 395 401 nebo e-mailů: reichmannova.kamila@stredniskolastraznice.cz nebo info@stredniskolastraznice.cz. Stačí nahlásit jméno a příjmení zájemce o účast v kurzu, jeho zákonného zástupce a kontakty (telefon, mail).

Zveřejněno 24. 11. 2020

Výuka od pondělí 7. 12. 2020
Od pondělí 7. 12. 2020 pokračuje prezenční výuka závěrečných ročníků (4. MG, 4. OI, 4. TL, 4. ST, 3. AR, 3. PD), pokračuje prezenční výuka praktického vyučování a praktické přípravy pro všechny ročníky a obory školy. Dále dochází k obnovení rotační prezenční výuka ostatních tříd (střídání prezenční a distanční výuky celých tříd po týdnech):

Sudý týden:

• 2. MG, 2. OI, 2. TL, 2. ST, 3. MG, 3. TL – prezenční výuka dle rozvrhu prezenčního vzdělávání,
  • 1. AR, 1. MG, 1. OI, 1. TL, 1. ST, 1. PD, 3. OI, 3. ST – distanční výuka dle rozvrhu prezenčního vzdělávání s vyznačením online hodin.

Lichý týden:

• 1. AR, 1. MG, 1. OI, 1. TL, 1. ST, 1. PD, 3. OI, 3. ST, 2. AR* – prezenční výuka dle rozvrhu prezenčního vzdělávání,
  • 2. MG, 2. OI, 2. TL, 2. ST, 3. MG, 3. TL, 2. AR* – distanční výuka dle rozvrhu prezenčního vzdělávání s vyznačením online hodin.

* 2. AR – první lichý týden cyklu (1. týden cyklu) prezenční výuka, druhý lichý týden cyklu (3. týden cyklu) distanční výuka,
Odkaz na opatření ve 3. stupni naleznete ZDE.

Zveřejněno 30. 11. 2020

Výuka od středy 25. 11. 2020
Od středy 25. 11. 2020 dochází k obnovení prezenční výuky závěrečných ročníků (4. MG, 4. OI, 4. TL, 4. ST, 3. AR, 3. PD). Dále dochází k obnovení prezenčního praktického vyučování a praktické přípravy pro všechny ročníky a obory školy. Kromě praktického vyučování pokračuje distanční formou výuka v prvních, druhých a třetích ročnících maturitních oborů (1. MG, 1. OI, 1.TL, 1. ST, 1. PD, 2. MG, 2. OI, 2. TL, 2. ST, 3. MG, 3. OI, 3. TL, 3. ST) a v prvním a druhém ročníku oboru vzdělání s výučním listem (1. AR, 2. AR). Odkaz na opatření ve 4. stupni naleznete ZDE.

Zveřejněno 19. 11. 2020

Individuální návštěvy školy
Případné individuální návštěvy a prohlídky školy lze domluvit na mailu sukupcakova.pavla@stredniskolastraznice.cz nebo tel. 518 395 401, 727 984 375.

Zveřejněno 14. 11. 2020

Veletrh vzdělávání Hodonín online 2. 12. 2020
Současná doba bohužel nenahrává osobnímu setkávání na tradičních veletrzích vzdělávání nebo burzách škol. Máme pro vás ale náhradní řešení. Pokud nás chcete navštívit online, prohlédnout si naše obory, přesvědčit se o tom, že právě naše škola je správnou volbou, nebo se na cokoliv ohledně studia zeptat, můžeme se již podruhé setkat v online prostoru.
Dne 2. prosince od 12:30 nás naladíte na hodonínském Veletrhu vzdělávání. Kliknutím sem se připojíte ke schůzce. V uvedený termín a čas se online společně setkáme 😊.
Budeme rádi, když této možnosti setkání využijete, přijdete se na nás podívat a třeba si s námi i popovídat!
Online se naše škola zúčastní i Festivalu vzdělávání Brno.

Zveřejněno 14. 11. 2020

Informace k talentovým zkouškám
Pokud se uchazeč hlásí na naši školu na oba umělecké obory (Móda, styling, média i Grafický design), doloží domácí práce zvlášť na každý obor, tzn. ve dvou deskách, nelze použít jedny domácí práce na oba obory.

18. 11. 2020

Přijímací řízení pro školní rok 2021/2022 – umělecké obory vzdělání
Střední škola Strážnice přijímá přihlášky do oborů vzdělání s talentovou zkouškou:

• MÓDA, STYLING, MÉDIA
  • GRAFICKÝ DESIGN

Na tyto maturitní obory se nekonají jednotné přijímací zkoušky.

Přihlášky přijímá škola do 30. 11. 2020

Videa o škole
Prohlídku naší školy ve formě krátkého videa naleznete ZDE.
Vzhledem k tomu, že dny otevřených dveří nelze v současné době realizovat prezenčním způsobem, snažíme se, abychom vám naši školu přiblížili dálkovým způsobem. Další krátká videa ze života školy naleznete např. v sekci VIDEA.

30. 10. 2020

Platby za stravu a ubytování
Na základě dnešních informací o pokračování distanční výuky na středních školách, prosíme o přerušení plateb za stravu a ubytování do doby návratu žáků k prezenční výuce. Přeplatky budou vráceny na účty během měsíce listopadu.

27. 10. 2020

Informace pro uchazeče o studium
Vzhledem k tomu, že dny otevřených dveří nelze v současné době realizovat prezenčním způsobem, budeme se snažit, abychom vám naši školu přiblížili dálkovým způsobem. V sekci Přijímací řízení jsou zveřejnovány informace k přijímacímu řízení. Pokud, zde nenaleznete vše, co by vás zajímalo, pak se na nás můžete obrátit s konkrétním dotazem na mail info@stredniskolastraznice.cz, příp. na tel. 518 395 401, 518 395 404, 603 570 183.
Krátká videa ze života školy naleznete např. v sekci VIDEA.
Prezentaci o naší škole naleznete ZDE.

23. 10. 2020

Přípravné kurzy k talentovým zkouškám
Informace k bezplatným přípravným kurzům k talentovým zkouškám naleznete ZDE.

Dny otevřených dveří
Termíny dnů otevřených dveří naleznete ZDE.

Nová hygienická a protiepidemická pravidla platná od 1. 9. 2020
Nová hygienická a protiepidemická pravidla platná od 1. 9. 2020 naleznete ZDE.