Střední škola Strážnice

Střední škola Strážnice vznikla 1. 7. 2012 sloučením Střední odborné školy oděvní a SOU, Strážnice, Úprkova 1733, a Střední odborné školy Strážnice, Skácelova 890, přičemž první uvedená škola se stala nástupnickou organizací Střední školy Strážnice, Skácelova 890. Obě zmíněné střední školy hrály v minulosti významnou úlohu v rozvoji vzdělávání v oblasti Strážnicka, Veselska, Hodonínska.
#Klauzurní práce#2019-2020#oborů GD a MSM#Střední škola Strážnice
Klauzurní práce 1. ročníku oborů Grafický design a Móda, styling, média a 2. ročníku Grafický design.
youtube.com
Střední škola Strážnice
Za hvizdu nekompromisní píšťalky rozhodčího Mgr. Pavlíka probíhá předvánoční turnaj ve futsalu 🏆🥇🥈🥉.
Střední škola Strážnice
Nejrychleji a nejpřesněji ve školním kole Minerva Cupu 2019/2020 přemýšlel tým TVPV 1. TL a postupuje do velkého finále. Dobře oni! 👍👏
Střední škola Strážnice
Právě probíhá školní kolo zábavného kvízu o hodnotné ceny Minerva Cup. Plná aula rychle přemýšlejících žáků :).
Střední škola Strážnice
"Mezikulturní spolupráce škol z ČR a Japonska"

Modrotisk...zapsán do památek kulturního dědictví UNESCO. Naši žáci se s touto technikou setkali při klauzurních pracích, kdy tvořili vlastní vzory modrotisku a následně z potištěné tkaniny zhotovili autorské modelové kolekce.
Střední škola Strážnice
Střední škola Strážnice: (– cítí se natěšeně)
Technický kroužek SŠ Strážnice pro žáky zákl. škol stále běží, následuje adventní a prázdninová pauza a budeme se těšit v pátek 17. ledna 2020.