Střední škola Strážnice

Střední škola Strážnice vznikla 1. 7. 2012 sloučením Střední odborné školy oděvní a SOU, Strážnice, Úprkova 1733, a Střední odborné školy Strážnice, Skácelova 890, přičemž první uvedená škola se stala nástupnickou organizací Střední školy Strážnice, Skácelova 890. Obě zmíněné střední školy hrály v minulosti významnou úlohu v rozvoji vzdělávání v oblasti Strážnicka, Veselska, Hodonínska.
Střední škola Strážnice
Žáci 1.Sp už - mimo jiného - ví: - co je synagoga a kde ji najdou, - že nejenom v italské Pise, ale i ve Strážnici je šikmá věž, - že ve Strážnici stál první řetězový most v Evropě a jak vypadal, - jak se pan Baťa chytře chytil vypracovaného projektu závlah a zavodňovacích příkopů a jak to dopadlo ...
Střední škola Strážnice
Turistická Javořina 2019: byť se 1.Sp a 1.TL připravuje na budoucí povolání v technických oborech, sport a příroda jim není cizí. Počasí jim přálo, až na špatnou viditelnost z vrcholu Velké Javořiny.
Střední škola Strážnice
Srdečně blahopřejeme všem aranžérům 3. ročníku k úspěšnému složení závěrečné zkoušky.
Shlédněte video z absolventské přehlídky. https://youtu.be/r4TIkQ5dRSk
Střední škola Strážnice
Absolventská přehlídka Střední školy Strážnice, p.o.
Módní show prací žáků, kteří letos absolvovali obor Modelářství a návrhářství oděvů.
youtube.com
Z vernisáže v Šardicích.
Střední škola Strážnice
Aranžéři připravují nejen romantické svatební aranžmá, ale zvládnou i výzdobu sklepa nebo oslavu životního jubilea.